• 9. ročník

• Milí deviataci, zadania nájdete na BEZKRIEDy a edupage.  Pracovné listy, ktoré  budem kontrolovať, posielajte na moju mailovú adresu: zsjakceruzka@gmail.com alebo na BEZKRIEDY.  Takže prajem Vám veľa chuti do učeniasmiley

20. 4. 2020

PL_derivaty1.doc

6. 4. 2020

Tento týždeň  máme od štvrtka  veľkonočné prázdniny, takže Vás poprosím dorobte si čo treba, urobte si ten pokus. Ozvem sa 15. 4. 2020, budeme pokračovať v téme Deriváty uhľovodíkov.

Prajem Vám veselé veľkonočné sviatky a hlavne baby, užite si  pondelok, lebo taký už nebudewink

3. 4. 2020

Ahojte, zadanie je jednoduché:

Pokus_na_doma_2.doc

1. 4. 2020

Milí deviataci,

napíšte si  poznámky :

Derivaty_uhlovodikov.ppt

30. 3.2020

Nový týždeň, nové zadanie:

Do stredy 1. 4.  2020 vypracujete tajničku min. na 10 písmen z témy organická chémia a uhľovodíky.  Známky z pracovných listov minulého týždňa nájdete na BEZKRIEDY pod šablónou ZNÁMKY.  V stredu sa pohneme ďalej na tému Deriváty uhľovodíkov.

27. 3. 2020

K téme Uhľovodíky sa vrátime úlohami na BEZKRIEDY, čím túto tému uzatvoríme a v pondelok sa posunieme ďalej smiley

25. 3. 2020

Poprosím Vás prihláste sa na stránku BEZKRIEDY  a urobte si online domácu úlohu, testík o uhľovodíkoch.

Prihlasovacie údaje:

IX_A_bezkriedy.doc

23. 3. 2020

Ahojte,

posielam PL k uhľovodíkom na zopakovanie učiva, vypracujte ho a pošlite mi do 25. 3. 2020

PL_uhlovodiky.doc

20. 3. 2020

Carovnevajce1.doc

Ahojte,

urobiť, vypracovať a poslať na môj mail najneskôr do 27. 3. 2020.

Poprosím Vás, uložte si to v počítači, vypracujete a ako word mi to pošlite späť, je to lepšie ako obrázok. Už ste sa to na inf učili. Ďakujem.

18.3. 2020

Na dnes som Vám pripravila prezentáciu z učiva, ktoré ste si mali spoznámkovať, keď som bola na lyžovačke. Keďže v piatok 6. 3. 2020 boli chrípkové prázdniny, predpokladám, že ste si to nenapísali.  Celé poznámky, nech sa páči:

UHLOVODIKY1.ppt

Milí deviataci,

začíname wink

Zadania z chémie budú v dvoch formách: pracovný list alebo teória - poznámky z nového učiava vo forme prezentácie alebo wordu.  Pracovné listy budem kontrolovať a tie bude potrebné posielať na moju mailovú adresu: zsjakceruzka@gmail.com. Takže prajem Vám veľa chuti do učeniasmiley