• Vydávanie antigénových testov

• Antigénové testy sa budú rozdávať 8. a 9. februára 2022 v čase od 13:30 do 16:00.

Testy by sa mali vykonávať v pondelky a štvrtky, pričom doklad o vykonaní testu je potrebné nahrať cez Edupage, prípadne doložiť vyplneným tlačivom.

• Oznam pre rodičov a žiakov

• Vyučovanie začína 10. januára 2021 prezenčnou formou, t.j. v škole, podľa štandardného rozvrhu pre všetkých. Zákonný zástupca vyplní tlačivo o bezpríznakovosti dieťaťa prostredníctvom Edupageu alebo papierovou formou. Vhodné je i pretestovanie dieťaťa antigénovým testom.

• Pomohli recyklovať a vyhrali!

• V súťaži zberu starých mobilov sme síce nevyhrali v kategórii škôl, no peknú odmenu si zo súťaže odniesli dvaja žiaci našej školy: Imre Borsi a Dávid Suli, ktorí si už zaslúžene užívajú novučičké tablety.

Do zberu starých mobilov sa zapojilo 258 škôl  z celého Slovenska, ktoré spolu vyzbierali ohromných 26 642 mobilov! Ďakujeme, že ste i vy pomohli recyklovať staré mobily a súťaž bude pokračovať i v tomto roku, preto budeme radi, keď prinesiete svoj starý mobil na recykláciu do školy. Možno v ďalšom kole vyhráte peknú cenu v súťaži, prípadne sa nám podarí zvíťaziť medzi školami.